Zegarek jak nowy

Obecnie zegarek jest nie tylko praktycznym narzędziem do pomiaru czasu, ale przede wszystkim modnym i prestiżowym dodatkiem do danej stylizacji. Zegarek zużywa się każdego dnia. Dowiedz się co zrobić, aby dać nowe życie Twojemu zegarkowi. Codziennie dbasz o dopasowanie wszystkich elementów garderoby. Zadbaj również o swój zegarek.

Konserwacja i serwisowanie
Regularne wizyty w autoryzowanym punkcie serwisowym to podstawa. Skorzystanie z małej lub dużej usługi serwisowej daje gwarancję, że Twój zegarek będzie działał bez zarzutu.


Testuj wodoszczelność
Test szczelności to wiedza czy w zegarku można umyć ręce, wejść pod prysznic lub pływać w basenie. Szczelność zegarka warto testować raz w roku. Zaleca się wykonywanie testów raz na sezon oraz przy każdorazowym otwarciu i zamknięciu zegarka. To, że Twój zegarek posiada pewną klasę wodoszczelności nie oznacza, że jest ona dana na cały okres jego użytkowania. W naszym serwisie badanie wykonujemy głównie na sprawdzarce suchej co daje większe bezpieczeństwo testu.


Nie używaj jednego zegarka do wszystkiego
Nie ma rzeczy wielofunkcyjnych. Każda ma swoje główne zastosowanie. Podobnie jest z zegarkiem. Podejmując decyzję o zakupie zastanów się czy Twój zegarek zawsze nadąży za Twoim stylem życia. Nie używaj tego samego zegarka w pracy i na wakacjach. Nieprawidłowe użytkowanie zegarka nawet najlepszej marki skutkuje jego szybszym zniszczeniem. Nasza rada: przy zakupie podziel budżet na pół i kup dwa zegarki!


Wymień baterię
Dobrej jakości batera wymaga wymiany średnio co 1-2 lata. Wymiana w autoryzowanym serwisie daje nam gwarancję wysokiej jakości baterii oraz - co bardzo ważne - zapewnia wymianę uszczelek i uszczelnienie Twojego zegarka. W naszym serwisie test wodoszczelności przy wymianie baterii robimy gratis!


Wyczyść bransoletę
Konstrukcja bransolety sprawia, w wielu zakamarkach gromadzi się pył, tłuszcz i brud, którego nie widać gołym okiem. Pod wpływem wilgoci z czasem zaczyna się pojawiać ciemna smuga na nadgarstku. W naszym serwisie bransolety czyścimy w myjce ultradźwiękowej. Zegarmistrz wyczyści bransoletę i będzie jak nowa.


Zmień pasek na nowy
Najszybsze i najbardziej efektowne rozwiązanie, by całkowicie odświeżyć wygląd zegarka. Na rynku dostępne są paski oryginalne lub ciekawe zamienniki. Posiadamy największy wybór pasków do zegarków firmy Hirsch. Wysoka jakość, wodoodporność, roczna gwarancja. W ofercie są rownież rzadko spotykane paski o szerokości 19 i 21 i 23mm. Każdy pasek możemy dodatkowo dopasować do wymagań klienta. Szczegóły w salonie. Zapraszamy!


Zadbaj o teleskopy
Bardzo ważny i niedoceniany element mocujący pasek lub bransoletę do zegarka. To od niego zależy czy Twój zegarek nie spadnie z ręki w trakcie codziennego użytkowania. Teleskop ulega zużyciu tzw. eksploatacyjnemu. Należy regularnie dbać aby połączenie było solidne i pewne.

To tylko kilka porad, jak można zadbać o swój zegarek. Najlepszym rozwiązaniem jest udać się do zaufanego autoryzowanego serwisu i oddać swój zegarek w ręce profesjonalisty.

Zapytanie techniczne

Potrzebujesz naprawy specjalistycznej? Napisz do nas!

x
Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z naszą polityką prywatności.