Mały serwis zegarka

Twój zegarek pracuje całą dobę. 24h 365 dni w roku na pełnych obrotach. Sprawia to, że precyzja jego działania jest nieustannie wystawiana na próbę. Aby cieszyć się przez lata swoim zegarkiem należy dbać o to by podzespoły mechanizmu były naoliwione i nieskazitelnie czyste. W naszym salonie zadbamy o Twój zegarek.

Zakres małego serwisu
W ramach małego serwisu zapewniamy kontrolę oraz naprawę najważniejszych podzespołów Twojego zegarka.

  1. Diagnostyka
  2. Czyszczenie koperty i bransolety
  3. Przywrócenie wodoszczelności
  4. Wymiana baterii lub akumulatora
  5. Kalibracja zegarka i sprawdzenie jego funkcji
  6. Sprawdzenie wodoszczelności
  7. Kontrola jakości

24 miesiące gwarancji
Zapewniamy 24 miesięczną gwarancję na przeprowadzone prace i użyte części. W przypadku pojawienia się usterki objętej tą gwarancją zostanie ona usunięta na nasz koszt i w niezbędnym zakresie. Wyklucza się wszelkie inne roszczenia np. za szkody wykraczające poza zakres gwarancji. Ta gwarancja nie obejmuje normalnego zużycia, uszkodzeń powstałych w wyniku wypadku lub zaniedbania. Wszelkie interwencje przeprowadzone przez nieautoryzowane punkty serwisowe powodują utratę gwarancji. Nie udziela się gwarancji na serwisy wykonane w ograniczonym zakresie na życzenie klienta. W przypadku skomplikowanych napraw i ze względu na konieczność sprowadzenia dodatkowych części serwis może trwać do 90 dni.

Usługi dodatkowe

Dobór i wymiana paska - posiadamy największą w Poznaniu ofertę pasków oryginalnych oraz zamienników do zegarków znanych marek (m.in. Edox, Nixon, Festina, Mourice Lacroix, Elixa) firmy Hirsch.

Zapytanie techniczne

Potrzebujesz naprawy specjalistycznej? Napisz do nas!

x
Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z naszą polityką prywatności.